Знайомство зі скульпторами. Хамітбій Кульчаєв (Казахстан)

Тетяна ПІОНТКОВСЬКА.
На лоні природи, у парку Пущі-Водиці завершує свою роботу Міжнародний Симпозіум дерев’яної скульптури. Когорту скульпторів , які допомагають нам гуманізувати, зробити гармонійним і осмисленим середовище Пущі-Водиці, підкреслити її унікальність, достойно представляє скульптор із Казахстану Хамітбій Кульчаєв.

хамит
Народився митець в Північному Казахстані, в Джамбульській області. Хамітбій Мустафаєвич — карачаєвець, із родини репресованих. Закінчив Львівський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва (нині Львівська національна академія мистецтв).

Казах_2

На Симпозіум його запросив відомий український скульптор, учасник нашого проекту,  однокурсник по Львівський академії  Богдан Фреїв. Хамітбій Кульчаєв суміщає свій приїзд в Україну з візитом до сина, який наразі проживає в Україні.

Хамітбій Кульчаєв — скульптор від Бога. Ініціатор і організатор численних виставок, міжнародних симпозіумів скульптур (1989 р. , 2010 р. 2011 р., 2012 р.) Як і переважна більшість наших учасників, в своїх роботах використовує натуральний камінь.

хамит4
На нашому проекті, в творчій майстерні під відкритим небом він створює образ «Східної красуні».

хамит2

Світлини Дарини Мазуренко

Далі буде…

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *