Знайомство зі скульпторами. Віктор Рябчук

Автор Тетяна Піонтковська.
На вулиці спека, ми традиційно продовжуємо знайомити вас з учасниками Міжнародного Симпозіуму дерев’яної скульптури «Відродження», який проходить у Пущі-Водиці (17.06.2016-26.06.2016). Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі творчий шлях Віктора Рябчука.
Віктор Рябчук — скульптор. Народився 8 травня 1946 року в м. Умані, Черкаської області. Закінчив Київський художній інститут. З 1977 року є дійсним членом Національної Спілки Художників України (НСХУ).

рябчук2

Учасник численних виставок, симпозіумів. Наразі викладає скульптуру на архітектурному факультеті в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Віктор Рябчук — найстарший скульптор нашого проекту. І його скульптура носить символічну назву «Молодецький герць».

У кожного скульптора свій, унікальний метод виготовлення скульптури. Усі працюють своїми інструментами: хтось сучасними бензопилами, хтось користується старими, дідівськими. От і Віктор Рябчук надає перевагу ручним інструментам: сокирі, пилці та молотку.

Рябчук
Як він сам говорить, що є щасливою людиною, має улюблену роботу, родину, має дорослих дітей, четверо онуків. А, дійсно, що ще людині потрібно для щастя!

Світлини Дарини Мазуренко та Тетяни Піонтковської.

Далі буде…

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *