Знайомство зі скульпторами. Богдан Фреїв

Автор Тетяна Піонтковська.
Сьогодні одне з найбільш світліших православних свят на межі весни і літа — День Святої Трійці, а, отже, наші скульптори мають можливість перепочити. А ми маємо нагоду познайомитися з учасниками цього дійства.
Історію Пущі-Водиці творити нам допомагають:
Рябчук Віктор (Київ), Лампека Микола (Київ), Гупік Іван (Київ), Мисько Людмила (Київ), Мисько Юрій (Львів), Чернявський Юрій (Львів), Таранов Максим (Львів), Фреїв Богдан (Прикарпаття). З наступного тижня до проекту приєднаються ще двоє митців: Кульчаєв Хамітбій (Казахстан) та Шевчук Василь (Київ).
Перший герой нашого дійства — Богдан Фреїв., Є викладачем Долинської художньої школи.
Народився і виріс митець на Івано-Франківщині.
Ф2
Фахову освіту здобував у Львівському училищі декоративно-прикладного мистецтва ім. Труша (1975) та у відділі «Графіка» Львівської академії друкарства (1996). Впродовж багатьох років навчався та працював у майстерні професора скульптури, дійсного члена Академії мистецтв України Емануїла Миська. Із 1976 р. викладає скульптуру в Долинській дитячій художній школі.

фреїв

Працює в царині станкової та монументальної скульптури, книжкової і станкової графіки.
Богдан Фреїв як фаховий скульптор – учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних симпозіумів скульптури.

Ф3
І сьогодні ми горді бачити його у команді талановитих і відомих скульпторів нашого Симпозіуму дерев’яної скульптури «Відродження». Далі буде…

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *