Відродимо Пущу разом

Шановні пані та панове!
Запрошуємо Вас долучитися до Міжнародного Симпозіуму дерев’яної скульптури «Відродження», який Громадська Організація «Наша Пуща-Водиця» спільно з Інститутом прикладного мистецтва та дизайну ім. Михайла Бойчука, планують провести у парку відпочинку «Пуща-Водиця», з 17 червня по 26 червня 2016 року. Ви матимете чудову можливість відволіктися від буденних проблем, провести час у колі рідних, друзів у одному з наймальовничіших куточків Києва — Пущі-Водиці, а також разом зі скульпторами долучитися до прекрасного, спостерігаючи за творчим процесом виготовлення дерев’яних скульптур.

скульптура7 11  скульптура5скульптура1

Захід спрямований на виховання художнього смаку, естетичне сприйняття публічного простору та популяризацію Пущі-Водиці, як історико-культурної перлини Києва.
У роботі Симпозіуму планується участь десяти досвідчених скульпторів, у тому числі,  Юрія та Людмили Мисько, Богдана  Фреїва, Київського скульптора Василя Шевчука та інших, які впродовж 10 днів працюватимуть в парку над скульптурами.

8     10   9
Після урочистого завершення заходу, дерев’яні скульптури будуть безкоштовно передані громаді Пущі-Водиці для створення Парку скульптур.

скульптура2

Звертаємося до потенційних партнерів підтримати наш захід фінансово та організаційно.
Контактний телефон: +38 (067) 601 92 21 (Вікторія)
Сподіваємося на плідну співпрацю!

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *