Відкриття «Парку Наталка»

Тетяна ПІОНТКОВСЬКА.
Сьогодні, 11 червня 2016 року в Оболонському районі відбулася грандіозна подія – відкриття «Парку Наталка». Цієї події чекали більше двох років. За ініціативи ГО з однойменною назвою у 2013 році КМДА затвердила робочий проект «Реконструкції парку відпочинку «Оболонь» в урочищі Наталка по Оболонській набережній. Багато людей, багато служб було залучено для досягнення цієї мети. І ось нарешті це здійснилося.

клумба центральна

 

На відкритті парку були присутні Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Цибульщак Олександр Леонідович, його перший заступник  Лелюк Роман Валерійович, начальник відділу Департаменту благоустрою Нікитюк Олексій Олександрович, керівник КП УЗН Оболонського району Ковальчук Марія Олексіївна, голова ГО «Парк Наталка» Наталія Чорногуб. Відкрив «Парк Наталка» заступник Голови Київської міської державної адміністрації, Рєзніков Олексій Юрійович.

адміністрація3

Наша Громадська Організація «Наша Пуща-Водиця» теж отримала запрошення на офіційне відкриття парку. Ми щиро вдячні за честь бути присутніми на цьому значимому заході, і дуже сподіваємося, що і наша Пуща-Водиця не залишиться без уваги, і її мешканці матимуть таку ж саму можливість для відпочинку та дозвілля.

пущанці           4

«Парк Наталка» — цей фантастичний парк, який ми сьогодні спостерігаємо, оснащений сучасними дитячими майданчиками,

дитячий майданчик

сучасними парковими клумбами.

клумба         1

У парку запрацювала мережа прокатів Каяк Каное Центр.

005

Організаторами благоустрою висаджено численна кількість однорічних та багаторічних рослин, встановлено декоративний елемент «Серце».

002

З нагоди відкриття «Парку», на його території був організований арт-пленер, де кожен охочий міг долучитися до творчості.

007 008 009

09

 

Чудове розташування, вихід до р. Дніпро, природнє середовище роблять парк дійсно привабливим для відвідування.

004

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *