Пуща. Операція — чистота.

Тетяна ПІОНТКОВСЬКА. Пропонуємо Вашій увазі звіт про виконану роботу. Громадська організація «Наша Пуща-Водиця» спільно з Українська Академія Лідерства та за підтримки Оболонська районна в м. Києві державна адміністрація, Відділ контролю за благоустроєм Оболонського району м.Києва, КП УЗН Оболонського району провели 15 жовтня 2016 року толоку з благоустрою Пущі-Водиці. Мета цього заходу — залучення усіх небайдужих мешканців і гостей мікрорайону Пуща-Водиця до прибирання нашого спільного дому. Але головна мета — це виховна функція підростаючого покоління. Адже, вони — наше майбутнє.

10-1

Було, як і раніше, п’ять локацій: охопили майже усю територію мікрорайону Пуща-Водиця. Вийшли на прибирання прилеглої території і деякі санаторії та мешканці приватних будинків. На кожній локації присутній відповідальний, який видавав рукавички, сміттєві пакети, знаряддя для роботи та воду.

18     17

Усього вийшло більше ста п’ятидесяти чоловік, що для Пущі — значний рекорд. Дуже дякуємо студентам Академії Лідерства, які так креативно і завзято підійшли до такої, здавалося б, простої і примітивної роботи.

6  7 20

Це може слугувати прикладом для мешканців Пущі-Водиці. Вдячні і школярам нашої Пущанської школи, які відгукнулися на наше прохання зробити Пущу-Водицю комфортнішою для проживання.

15       2
Як результат, спільними зусиллями зібрали більше 160 мішків сміття.

1

14

16

Прибирання проходило у вигляді квесту. По закінченні відбувся невеличкий фуршет, різноманітні активності, розіграш призів від Международная Тенисная Академия.
Учасники толоки організували невеличкий концерт. Було по-домашньому мило і зовсім не холодно. Тому що коли разом робиш добру справу, то і праця приносить задоволення.

11

Дякуємо усім, хто долучився і зробив свій дім трішечки чистішим і красивішим. Адже, недаремно гасло нашого заходу: «Чисте довкілля — чиста душа!»

Особлива подяка КП УЗН Оболонського району і його керівнику Марії Олексіївні за допомогу у вивезенні зібраного сміття. Комунальне підприємство вивезло близько шестидесяти мішків, решту — більше ста мішків вивезли за кошти небайдужих мешканців Пущі-Водиці.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *