Прикрашаємо ялинку разом

Тетяна ПІОНТКОВСЬКА. Традиції святкування Нового року у різних країнах — різні. Десь про прихід Нового року сповіщає колокольний дзвін, десь свист на сопілках. Десь прийнято пекти усілякі фігурки, або надсилати поштові листівки. Дуже імпонують кубинські новорічні звичаї: напередодні свята кубинці наповнюють весь посуд, який тільки є у домі, водою, а після опівночі виливають воду з вікон, бажаючи у такий спосіб світлого і чистого, як вода, Нового року. У Греції головним новорічним святом вважається день святого Василя. Василь заповнює подарунками дитячі черевички, які ті з надією залишають біля каміну. У китайській традиції під час новорічних вуличних свят, запалюють вогні, щоб освітити шлях в Новий рік.

11

А от традиція прикрашати ялинку бере початок з давніх давен — їй більше двох тисяч років і прийшла вона до нас з Німеччини

Вважалося, що усі дерева наділені добрими силами і на них живуть духи, яких потрібно задобрювати. Звичним уже стало у європейській та американській традиціях влаштовувати передноворічні толоки та величні свята.

15

19

Цього року відродити таке свято вирішила і Громадська Організація «Наша Пуща-Водиця».   Спільно з пущанськими дітлахами та їх батьками, ми запалювали вогники у серцях мешканців нашої рідної Пущі, прикрашаючи ялинку у парку відпочинку «Пуща-Водиця»

 

 

12

 

7

Дітлахи ретельно підготувалися до свята: цьому дійству передувала низка майстер-класів з виготовлення ялинкових прикрас.

13

8

А також усі бажаючі приносили різноманітні смаколики, ми приготували смачний чай. І у нас, дійсно, відбулося єднання, і сподіваємося, ми задобрили не лише духів, які живуть на деревах, а й Песика. Адже, прийдешній рік — рік Собаки.

2

До нас на свято традиційно завітали і Дідусь Мороз зі Снігуронькою.

25

Вони водили хороводи навколо нашої чарваної ялиночки, танцювали.

24

29

23

Без уваги не залишилися і дорослі. Сюрпризом для усіх стала новорічна казка від Снігуроньки. Це було справжнє занурення у казку.

Не лише дітлахи, а й дорослі досить весело включилися в гру, вийшла справжня театралізована постановка.

26

27

Було по-домашньому затишно, весело і здорово!

Бажаємо усім Миру, радості і достатку у Новому році!

30

 

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *